Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 1.kolo BHL Kdy: 05. 07. 2020 13:00
Kontakt:   František Gál Telefon:  +420 775 917 786
Začátek rezervace: 22. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 04. 07. 2020 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVLucie Stiburkova
23Moutnice BOTomáš Gargula
34Šaratice VYpetra Drabalkova
45Jezeřany-Maršovice ZNLucie Stiburkova
56Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
67Hovorany HOSlavomír Lačňák
78Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
89Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
910Rohatec HOMichal Matějíček
1011Čeložnice HOMartin Šubrt
1113Skalica Schaeffler BSILudovit Vamos

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVLucie Stiburkova
22Poštorná BVRoman Hanák
33Křenovice VYVeronika Mrázková
45Kuželov HOPavel Váňa
56Hovorany HOJana Jetelinová
67Tvrdonice BVLucie Stiburkova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Hovorany HOSlavomír Lačňák
23Mistřín HOKateřina Fricová
34Starovice BVLucie Stiburkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.