Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kynice Kdy: 08. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Francl Tomáš Telefon:  723054971
Začátek rezervace: 25. 07. 2020 10:00 Konec rezervace: 08. 08. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBVladimír Zadina
24Kynice HBTomáš Francl
35Pohled HBMartin Bárta
46Světlá nad Sázavou BHBVeronika Pazderková
57Rynárec PEJan Šátek
68Milíčov JIFilip Pech
79Petrovice HBJakub Heřmánek
810Květinov HBMartin Bárta
911Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
1012Česká Bělá HBVladimír Zadina
1113Srch PAJiří Panchártek
1214Věž HBMartin Bárta
1315Kámen HBMartin Bárta
1416Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Česká Bělá HBMartin Bárta
24Pohled HBJakub Vašíček
35Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
46Česká Bělá ml.HBMartin Bárta
57Kejžlice PELenka Kohoutová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
24Česká Bělá HBMartin Bárta
35Pohled HBJakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. TřebeloviceTR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.