Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Květinov Kdy: 13. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Martin Fikar Telefon:  774951531
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PALeoš Panchártek
22Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
33Pohled HBJakub Vašíček
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Vepříkov HBSDHVepříkov
66Lučice HBJan Prchal
77Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
88Petrovice HBJakub Heřmánek
99Studnice CRVojtěch Vašek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
1212Smilov & DobráHBJan Pejzl
1313Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
1414Malčín HBJiří Vacek
1515Kámen HBmichal koubek
1616Věž HBMartin Bárta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
44Herálec HBMíša Janoušková
55Lučice HBJan Prchal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Olešná HBTereza Pešoutová
33Herálec HBMíša Janoušková
44Malčín HBJiří Vacek
55Chotěboř HBPavel Konfršt
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.