Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM Kdy: 15. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 13. 09. 2018 09:00 Konec rezervace: 14. 12. 2018 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A mužiBOEva Doubková
22Kuřim A ženyBOEva Doubková
33Senetářov MužiBKLuboš Šebela
44Zahnašovice KMVeronika Květoňová
55Šaratice mužiVYEva Doubková
66Louky MužiZLJakub Laciga
77Petrovice SK, mužiBKRoman Skoták
88Senetářov Ženy ABKLuboš Šebela
99Racková ZLSDHRacková
1010Račice VYAntonín Hloušek
1111Zahnašovice KMVeronika Květoňová
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Senetářov Ženy BBKLuboš Šebela
1414Dolní Kounice Ženy BOVeronika Zbořilová
1515Svatobořice HODavid Vodička
1616Hoštice MužiKMAntonín Novák
1717Jasenice VSLukáš Komender
1818Dolní Kounice Muži BBOVeronika Zbořilová
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Kamenná Poruba mužiZAEva Doubková
2121Křenovice ženyVYEva Doubková
2222Lukov mužiZLTomas Nedbálek
2323Topolany VYStanislav Vidlář
2424Čikov TRMilan Prochazka
2525Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2626Němčice ženyBKMartina Ticha
2727Předměstí MužiSYPavel Slezák
2828Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2929Brumov ,MužiBKJaroslav Culek
3030Radslavice MužiVYIgor Formánek
3131Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3232Milešovice ŽenyVYJan Florián
3333Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
3434Pomezí MužiSYJosef Jukl
3535Morkovice MužiKMPavel Krejčí
3636Pamětice BKMichal Konečný
3737Kotvrdovice ženyBKSabina Kuncová
3838Kuřim  BBOJara
3939Čechtín TRMarek Vaněk
4040Křenovice VYVeronika Mrázková
4141Tišnov BOKuba Ondriska
4243Radíkov ženy výběrPRMagdaléna Hlavová
4344Tučapy VYMichal Kokojan
4445Střelice Brno-venkovBOJakub Vašulín
4546Velký Ořechov C ZLPatrik Hruška
4647Sychotín "A + B"BKDavid Sedlák
4748Hartmanice Hartmanice VSYVítek
4849Hartmanice Hartmanice ASYVítek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.