Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Kuřim, parkoviště TOS Kuřim

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM Kdy: 04. 12. 2021 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  +420 732 265 760
Začátek rezervace: 29. 09. 2021 12:00 Konec rezervace: 03. 12. 2021 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kuřim, ženy ABrno-venkov Eva Doubková
2. Kuřim, muži PS8Brno-venkov Eva Doubková
3. Šaratice, mužiVyškov Eva Doubková
4. Račice, Muži AVyškov Eva Doubková
5. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
6. Olšovec, Přerov Ondřej Hlavinka
7. Mysločovice, Zlín Vojtěch Stoklásek
8. Křenovice, Vyškov Veronika Mrázková
9. Mělčany, Brno-venkov Broňa Fráňová
10. Račice, muži BVyškov Eva Doubková
11. Křenovice, ženyVyškov Veronika Mrázková
12. Bělotín, Přerov Ondřej Hlavinka
13. Silůvky, ženyBrno-venkov Broňa Fráňová
14. Ratiboř, ŽenyVsetín SDHRacková
15. Černín, mužiZnojmo Jiří Veselý
16. Račice, muži PS8Vyškov Eva Doubková
17. Silůvky, Brno-venkov Broňa Fráňová
18. Bílovice, ženyUherské Hradiště Veronika Pospíšilová
19. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
20. Černín, PS8, mužiZnojmo Jiří Veselý
21. Bílovice, "C" odpad,mužiProstějov Lukáš Říčař
22. Lukov, ŽenyZlín Aneta Lysáková
23. Hartmanice, mužiSvitavy Kateřina Doskočilová
24. Svatobořice, Hodonín David Vodička
25. Černovír, ŽenyÚstí nad Orlicí Matouš Zachař
26. Kotvrdovice, Muži ABlansko Jaroslav Kunc
27. Kostelany, Kroměříž Petr Botek
28. Hartmanice, ženySvitavy Kateřina Doskočilová
29. Černovír, MužiÚstí nad Orlicí Matouš Zachař
30. Bílovice, Prostějov Petr Dokoupil
31. Petrovice, SK, mužiBlansko Roman Skoták
32. Senetářov, ŽenyBlansko Iva Nejezchlebova
33. Želeč, MužiProstějov Martin
34. Bystřička, Vsetín Kuba Rudolecký
35. Kuřim, Muži Brno-venkov Jara
36. Louky, MužiZlín peca
37. Pustiměř, MužiVyškov Michal Vrba
38. Kuřim, B muži ps8Brno-venkov Jara
39. Přáslavice, ženyOlomouc Barbora Ivanová
40. Předměstí, MužiSvitavy Michal Pešek
41. Pustiměř, ŽenyVyškov Michal Vrba
42. Lukov, Muži Zlín Mates Juřík
43. Střelice, B, MUŽI - PS 8Brno-venkov Jakub Vašulín
44. Zbraslav, VBrno-venkov Martin Kabelka
45. Přáslavice, mužiOlomouc Barbora Ivanová
46. Předměstí, Ženy Svitavy Michal Pešek
47. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
48. Tečovice, MužiZlín Zdeněk Juřík
49. Čechtín, BTřebíč Marek Horký
50. Tošodry fire team, Nový Jičín zdenek bortl
51. Topolany, BVyškov Michael Jičínský
52. Heraltice, Třebíč Jan Neuman
53. Zbraslav, Brno-venkov Martin Kabelka
54. Benetice, Ženy Třebíč Petra Cejpková
55. Topolany, AVyškov Michael Jičínský
56. Všemina, Zlín Šimon Chovanec
57. Radslavice, zenyVyškov Josef Cigánek
58. Kněžpole, Uherské Hradiště Paja Abrhám
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 11. Celkové vyhlášení BratříkovJN
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
04. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
04. 12. Český RudolecJH
18. 12. BudíkoviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.