Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM Kdy: 11. 12. 2021 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  +420 732 265 760
Začátek rezervace: 20. 08. 2020 17:00 Konec rezervace: 12. 02. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim Muži ABOEva Doubková
22Kuřim ženy ABOEva Doubková
33Šaratice mužiVYEva Doubková
44Lukov mužiZLAneta Lysáková
55Svatobořice HODavid Vodička
66Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
77Petrovice SK mužiBKRoman Skoták
88Morkovice MužiKMPavel Krejčí
99Želeč MužiPVMartin
1010Kuřim muži PS8BOEva Doubková
1111Topolany BVYMichael Jičínský
1212Bystřička MužiVSJakub Zajíček
1313Račice AVYAntonín Hloušek
1414Topolany AVYMichael Jičínský
1515Morkovice KMPavel Krejčí
1616Želeč ŽenyPVMartin
1717Litenčice mužiKMFilip Měrka
1818Topolany ŽenyVYMichael Jičínský
1919Račice BVYAntonín Hloušek
2020Benetice Ženy TRPetra Cejpková
2121Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2222Černín ZNJiří Veselý
2323Křenovice ženyVYJan Mrázek
2424Čikov TROndřej Lukeš
2525Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
2626Černín  PS8ZNJiří Veselý
2727Křenovice mužiVYJan Mrázek
2828Čechtín TRLibor Tvarůžek
2929Ratiboř VSVeronika Květoňová
3030Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3131Předměstí MužiSYMichal Pešek
3232Předměstí Ženy SYMichal Pešek
3333Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
3434Kostelany KMPetr Botek
3535Lesnice ŽenySUSabina Nezvalova
3636Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
3737Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3838Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
3939Kuřim BBOJara
4040Blatec Muži OLJitka Hrabalová
4141Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
4242Hartmanice ŽenySYKateřina Doskočilová
4343Hartmanice MužiSYKateřina Doskočilová
4444Knínice PS - 8JIJiří Jakubec
4545Slavonice JHJan Dvořák
4646Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
4747Čechtín BTRMája Horká
4848Knínice Muži JIJiří Jakubec
4949Bílovice UHKarolína Gajdošíková
5050Veselá MužiZLMates Juřík
5151Zahnašovice KMEva Doubková
5252Pustiměř MužiVYMichal Vrba
5353Pustiměř MužiVYMichal Vrba
5454Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
5555Střelice B, PS 8BOJakub Vašulín
5656Kotvrdovice ŽenyBKSabina Kuncová
5757Lomnička BOPetr Špaček
5858Krasonice JILukáš Pivonka
5959Kouty PTRJan Neuman
6060Heraltice TRJan Neuman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 04. Pasečnice - hřištěDO
08. 05. Hradec u stodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
19. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Veselá, Fotbalové HřištěZL
26. 06. Vranín, hasič. areál U HavranaTR
03. 07. StýskalyPS
04. 07. NevřeňPS
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. MochtínKT
07. 08. StrýčkoviceDO
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
28. 08. Štítary - Areál SDHDO
29. 08. Fotbalové hřiště TlumačovDO
04. 09. ŽákavaPJ
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.