Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kunovice, 3B Kdy: 11. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Kuchařík Telefon:  725281173
Začátek rezervace: 27. 07. 2018 13:00 Konec rezervace: 10. 08. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota VSJosef Sabo
33Podolí VSAleš
44Ratiboř VSOndřej Bártek
55Ublo ZLLibor Punčochář
66Hrabůvka PRHonza
77Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
88Lešná VSJakub Grygařík
99Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý
1010Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1111Mladcová ZLZdeněk Žejdlik
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Babice VSVlastimil Gába

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučka VSJosef Kundrát
22Radíkov PřerovPRVlastimil Hynčica
33Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
45Loukov KMmarta
57Choryně VSSabina Trlifajová
68Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pozděchov VSMarkéta Gábová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.