Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kučerov Kdy: 13. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Radek Vít Telefon:  +420 777 667 597
Začátek rezervace: 05. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2024 12:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kučerov VYTomáš Urbánek
22Račice BVYMartin Korčián
34Topolany AVYTomáš Urbánek
45Habrovany VYMartin Kadaňka
56Tvarožná BOAntonín Ryšavý
67Mělčany BOMartin H
78Tučapy AVYMiloslav Brandys
89Křenovice VYJan Mrázek
910Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1011Hlubočany VYPavel Štébl
1112Pustiměř VYMichal Vrba
1213Mokrá BOLukáš Machanec
1314Tučapy BVYMiloslav Brandys
1415Křenovice BVYJan Mrázek
1516Moravské Prusy VYMatěj Bureš
1617Želeč PVMartin
1718Šaratice VYpetra Drabalkova
1819Pustiměř 2VYMichal Vrba
1920Vracov HOFilip Kordula
2030Hostěrádky-Rešov VYMichal Kokojan

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYJana
22Topolany Veteráni VYTomáš Urbánek
33Dětkovice ŽenyVYVeronika Malíková
44Olšany Dorost VYJakub Tomášek
55Silůvky Ženy BOMichal Kokojan
66Ivanovice na Hané ŽenyVYPetra Zalešáková
77Bratčice ženyBOAdéla Ferenciová
88Radslavice ŽenyVYMartina Slezáková
99Drnovice Ženy VYVeronika Vojtková
1010Křenovice VYJan Mrázek
1111Hlubočany Ženy VYPavel Štébl
1212Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
1313Milešovice Dorost VYJan Florián
1414Habrovany Veterinární VYJan Meitner
1515Křenovice DorostVYJan Mrázek
1616Hlubočany Veteráni VYPavel Štébl
1717Dražovice DorostVYRadek Minařík
1819Křenovice veterániVYVeronika Mrázková
1920Pustiměř DorostVYMichal Vrba
2021Topolany ŽenyVYLucie Macháňová
2122Olšany (Kroužek) Dorost VYJakub Tomášek
2224Topolany DorostVYLucie Macháňová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.