Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 19. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2018 11:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Dolní Břežany PZJan Trachta
33Klučov AKOZdeněk Měřička
44Klučov BKOZdeněk Měřička
55Horní Měcholupy ABJan Roháč
66Ratenice KOJan Čáslava
77Radovesnice I KOMarek Jandák
89Zásmuky KOKarel Novák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Kšely KOLída Voslářová
33Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
44Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
55Ovčáry AKOGabriela Hovorková
66Ovčáry BKOGabriela Hovorková
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Horní Měcholupy ABJan Roháč
99Škvorec PHLída Voslářová
1010Zásmuky KOKarel Novák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Kšely KOLída Voslářová
44Dobré Pole KOIveta Rysova
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Třebovle KOMarkéta Dvořáková
77Ovčáry KOGabriela Hovorková
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Ratenice KOJan Čáslava
1010Zásmuky KOKarel Novák
1111Nové Jirny APHLída Voslářová
1212Nové Jirny BPHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Kšely KOLída Voslářová
44Dobré Pole KOIveta Rysova
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Rostoklaty KOLída Voslářová
77Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
88Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
99Ovčáry AKOGabriela Hovorková
1010Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1111Ovčáry CKOGabriela Hovorková
1212Zibohlavy KOPetr Beneš
1313Klučov AKOZdeněk Měřička
1414Klučov BKOZdeněk Měřička
1515Ratenice KOJan Čáslava
1616Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
1717Zásmuky KOKarel Novák
1818Nové Jirny PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOLída Voslářová
22Třebovle KOMarkéta Dvořáková
33Ovčáry AKOGabriela Hovorková
44Ovčáry BKOGabriela Hovorková
55Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Kšely KOLída Voslářová
33Kšely MIMO SOUTĚŽKOLída Voslářová
44Tuchoraz KOPavla Šimůnková
55Třebovle KOMarkéta Dvořáková
66Klučov KOZdeněk Měřička
77Horní Měcholupy ABJan Roháč
88Nové Jirny PHKristýna Vančurová
99Lány RALída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely mužiKOLída Voslářová
22Ovčáry mužiKOGabriela Hovorková
33Sloup ml., st.PZBaďa
44Horní Kruty mužiKOLída Voslářová
55Křížkový Újezdec MŽ, D, MPHLída Voslářová
66Doubek přípravkaPHLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.