Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 25. 05. 2019 08:30
Kontakt:   Jaroslav Hýna Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 05. 2019 08:30 Konec rezervace: 25. 05. 2019 08:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Třebovle KOMarkéta Dvořáková
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Ratenice KOJan Čáslava
55Kšely KOLída Voslářová
66Radovesnice I KOMarek Jandák
77Klučov AKOZdeněk Měřička
88Klučov BKOZdeněk Měřička
99Bulánka KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Miškovice ABLída Voslářová
33Třebovle KOMarkéta Dvořáková
44Zásmuky KOKarel Novák
55Kšely KOLída Voslářová
66Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Rostoklaty KOSimona Vavreková
33Cerhenice KOLadislav Špinar
44Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
55Ovčáry KOGabriela Hovorková
66Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
77Ratenice KOJan Čáslava
88Zásmuky KOKarel Novák
99Nové Jirny PHJan
1010Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Rostoklaty KOSimona Vavreková
33Cerhenice KOLadislav Špinar
44Zibohlavy mladší žáci Zibohlavy AKOPetr Beneš
55Zibohlavy mladší žáci, Zibohlavy BKOPetr Beneš
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
77Ovčáry BKOGabriela Hovorková
88Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
99Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
1010Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
1111Ratenice KOJan Čáslava
1212Kšely KOLída Voslářová
1313Nové Jirny PHJan
1414Klučov AKOZdeněk Měřička
1515Klučov BKOZdeněk Měřička
1616Klučov CKOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Doubek APHVeronika Loblova
22Doubek BPHVeronika Loblova
33Rostoklaty KOSimona Vavreková
44Rostoklaty BKOLída Voslářová
55Ovčáry AKOGabriela Hovorková
66Třebovle KOMarkéta Dvořáková
710Bulánka KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Lány RAMiroslav Brtna
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Zásmuky KOKarel Novák
55Kšely KOLída Voslářová
66Nové Jirny PHJan
77Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Měcholupy ženyABLída Voslářová
22Horní Kruty KOjarda
33Dolní Břežany mužiPZJan Trachta
44Ovčáry muži, ženy, ml.žáci CKOGabriela Hovorková
55Kšely SŽKOLída Voslářová
66Lány MŽ, SŽRALída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.