Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 02. 06. 2018 08:30
Kontakt:   Karel Tomek Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 05. 2018 08:00 Konec rezervace: 02. 06. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Horní Kruty KOjarda
33Kšely KOLída Voslářová
44Radovesnice I KOJan Nemčok
55Horní Měcholupy ABJiří Markuci
66Rostoklaty KOLída Voslářová
77Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
88Klučov AKOZdeněk Měřička
99Klučov BKOZdeněk Měřička
1010Lány RAMiroslav Brtna
1111Ratenice KOJan Čáslava
1212Dolní Jirčany PZJaroslav Švehla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Kšely KOLída Voslářová
33Horní Měcholupy ABJiří Markuci
44Rostoklaty KOLída Voslářová
55Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
66Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZBaďa
22Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
33Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
44Kšely KOLída Voslářová
55Ratenice KOJan Čáslava
66Svojšovice PHLída Voslářová
77Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
88Nové Jirny APHKristýna Vančurová
99Nové Jirny BPHKristýna Vančurová
1010Klučov KOZdeněk Měřička
1111Psáry PZJaroslav Švehla
1212Říčany PHLída Voslářová
1313Modletice PHLída Voslářová
1414Kolovraty ABLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup APZBaďa
22Sloup BPZBaďa
33Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
44Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
55Kšely KOLída Voslářová
66Popovičky PHLída Voslářová
77Svojšovice APHLída Voslářová
88Svojšovice BPHLída Voslářová
99Rostoklaty KOLída Voslářová
1010Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
1111Nové Jirny PHKristýna Vančurová
1212Klučov AKOZdeněk Měřička
1313Klučov BKOZdeněk Měřička
1414Říčany PHLída Voslářová
1515Modletice PHLída Voslářová
1616Lojovice PHLída Voslářová
1717Křížkový Újezdec BPHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOLída Voslářová
22Doubek PHLída Voslářová
33Říčany PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Kšely KOLída Voslářová
33Horní Měcholupy ABJiří Markuci
44Svojšovice PHLída Voslářová
55Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
66Nové Jirny PHKristýna Vančurová
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Modletice PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Třebovle Ženy A, B; dorost, St. žáci, ml. žáci A, B; přípravkaKOMarkéta Dvořáková
33Ovčáry muži, ženy A,B, st. žáci, ml. žáci A,B,C, přípravkaKOGabriela Hovorková
44Tuchoraz MŽ, SŽ, DKOLída Voslářová
55Ratenice MŽKOJan Čáslava
66Dolní Břežany PZJan Trachta
77Zibohlavy MŽKOLída Voslářová
88Zásmuky St. žáci, ženy, mužiKOKarel Novák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 10. VéskyUH
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.