Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 27. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy MužiDOPavel Krchlebak
22Srbice ZenyDODenis Balounová
33Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
44Krchleby DOPavel Krchlebak
55Ves Touškov PJMiroslav Baloun
66Strýčkovice MužiDOMarika Součková
77Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
88Oplot MužiPJMarika Součková
99Vidice MužiDOTereza Voráčová
1010Srbice MuziDODenis Balounová
1111Strýčkovice ŽenxDOMarika Součková
1213Štítary ZenyDODenis Balounová
1314Kostelec MužiTCPavel Pechát
1415Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1516Štítary muži ADOMiroslav Žáček
1617Lisov PJZdeněk Horák
1718Kostelec ŽenyTCPavel Pechát
1820Štítary muži, BDOMiroslav Žáček
1921Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
2022Březí ŽenyDOJakub Kabourek
2123Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2230Hradec MužiPJZdeněk Horák
2332Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.