Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2B Přerovská liga PÚ, noční soutěž Kdy: 10. 09. 2016 20:00
Kontakt:   Telefon:  605302912
Začátek rezervace: 21. 08. 2016 20:00 Konec rezervace: 09. 09. 2016 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice mužiPVAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
33Pravčice ženyKMAdmin Přerovská liga PÚ
44Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
55Morkovice mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
66Roštění mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
77Radkova Lhota mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
88Určice PVAdmin Přerovská liga PÚ
99Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1010Vítonice mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
1111Počenice ŽenyKMAdmin Přerovská liga PÚ
1212Vrchoslavice ženyPVAdmin Přerovská liga PÚ
1313Henčlov - Přerov VIII mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1414Dřevohostice muži 35PRAdmin Přerovská liga PÚ
1516Hranice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1617Zahnašovice mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
1718Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1819Luboměř NJAdmin Přerovská liga PÚ
1920Nětčice ženyKMAdmin Přerovská liga PÚ
2021Henčlov - Přerov VIII ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
2122Polkovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
2223Podhradní Lhota mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
2324Litenčice KMmirrao
2425Chropyně KMMarek Mucha
2526Krasice ženyPVKarolína Burešová
2627Určice ženyPVAdmin Přerovská liga PÚ
2728Kojetín  zenyPRMartina Partykova
2829Polkovice PRTomáš Mareček
2930Tučapy ženyKMRené Jašek
3031Loukov MužiKMLukáš Pecháček
3132Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
3233Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
3334Loukov ŽenyKMLukáš Pecháček
3435Oplocany MužiPRJana Bitalová
3536Počenice MužiKMPavel Kunčar
3637Tučapy mužiKMRené Jašek
3738Sulimov KMSvatopluk Minařík
3839Troubky MužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
3940Zdislavice KMRadek Šťastný
4041Němčice ženyKMIveta Červinková
4142Záhlinice KMjakub frgal
4243Krasice PVTomáš Petržela
4344Radíkov ženyPRVlastimil Hynčica
4445Mořice muži 35PVPetr Lecián
4546Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
4647Radslavice PRJakub Janáček
4748Hlinsko PRPetr Beránek
4849Hoštice KMAntonín Novák
4951Hlinsko PRPetr Beránek
5052Želeč MužiPVSDH Želeč
5153Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
5254Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
5355Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
5456Sulimov ženyKMSvatopluk Minařík
5557Želeč ŽenyPVSDH Želeč
5659Myslejovice BPVMilan Buriánek
5761Hrabůvka PRHonza
5862Bohuslávky PRPetr Stískal
5965Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
6067Olšany u Prostějova ženyPVPetra Pechová
6168Nenakonice OLJiří Tomecek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.