Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Křekov Kdy: 12. 07. 2024 22:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 11. 07. 2024 22:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křekov ZLMartin Hověžák
22Hradčovice UHJan Javor
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová ZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Popov ZLAdéla Maryášová
1010Částkov UHTomáš Hoferek
1111Lipová ZLMartin Hověžák
1212Vrbka AKMJosef Pospíšil
1313Kněžpole BUHSDH Částkov
1414Nevšová CZLDavid Marcaník
1515Hošťálková VSRoman Hlavatý
1616Horní Lideč VSAlbert
1717Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
1818Vlachovice ZLAdéla Maryášová
1919Hostětín UHLucie Bartošová
2020Kněžpole AUHTomáš Pelka
2121Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2222Všemina ZLDzidza Dzidza
2323Kněžpole AUHDaniel Palčík
2424Lipová BZLTomáš Vaněk
2525Vrbka BKMJosef Pospíšil
2626Rudimov ženyZLDavid Marcaník
2727Hoštiná MužiPUPavol Galánek
2828Hošťálková VSRoman Hlavatý
2929Nevšová BZLDavid Marcaník
3030Mikulůvka ŽenyVSLukáš Smolík
3131Částkov UHDavid Tureček
3232Křekov 35+ZLAdam Halbrštát
3333Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
3434Vlachovice ZLLucie Bartošová
3535Valašská Polanka VSPetr m
3636Vizovice ZLVěra Lutonská
3737Pitín UHTomáš Šašinka
3838Mirošov CZLPavel Sáblík
3939Polichno Muži ZLPavel Novosad
4040Polichno Muži ZLPavel Novosad
4141Trnava Muži ZLJiří Vajďák
4242Smolina 35+ZLPetr Sáblík
4343Nedašov 35+ZLPetr Sáblík
4444Poteč Muži ZLAdam Halbrštát
4545Slušovice ZLKarel Dolina
4646Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
4747Bystřička mužiVSTereza Krutilová
4848Beluša MužiPUMatúš Bakoš
4949Nedašov ZLPetr Sáblík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.