Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Krchleby

Pozvánka | Obnovit
Kde: Desátá Krchlebská káď Kdy: 20. 07. 2019 12:00
Kontakt:   sdh.krchleby@gmail.com Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Krchleby, MužiDomažlice Pavel Krchlebak
2. Horní Metelsko, panteřiDomažlice Tomáš Zverka
3. Strýčkovice, mužiDomažlice Marika Součková
4. Srbice, mužiDomažlice Kateřina Komancová
5. Bolkov, Plzeň-jih duchy tom
6. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
7. Křenovy, mužiDomažlice Martin Hosl
8. Hradec, Plzeň-jih Zdeněk Horák
9. Pasečnice, MužiDomažlice Petr Příbek
10. Srbice, ženyDomažlice Kateřina Komancová
11. Strýčkovice, ženyDomažlice Marika Součková
12. Hadrava, ŽenyKlatovy Tomáš Marný
13. Štítary, mužiDomažlice Miroslav Žáček
14. Honezovice, ŽenyPlzeň-jih Vendula Oberajtrová
15. Kostelec, mužiTachov josef simek
16. Hradec, ženyPlzeň-jih Aneta Píchová
17. Štítary, ženyDomažlice Miroslav Žáček
18. Hadrava, MužiKlatovy Tomáš Marný
19. Kostelec, ženyTachov josef simek
20. Zichov, mužiDomažlice Josef Šnirc
21. Zichov, ženyDomažlice Josef Šnirc
22. Štítary, muži BDomažlice Miroslav Žáček
23. Všekary, Domažlice SDH Všekary
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Poděvousy, Domažlice Anděla Mašková
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Hradec, muži BPlzeň-jih Aneta Píchová
28. Hradec, muži BPlzeň-jih Aneta Píchová
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Oplot, mužiPlzeň-jih Marika Součková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.