Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Krasonice Kdy: 25. 06. 2022 11:00
Kontakt:   Petr Pivonka Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 12. 06. 2022 20:00 Konec rezervace: 24. 06. 2022 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čechtín BTRPatrik Baláž
22Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Zahnašovice KMHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Krasonice JILukáš Pivonka
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Starý Jičín NJHonza Adamec
2929Frýdštejn JNHonza Adamec
3030Černín ZNJiří Veselý
3131Urbanov JILukáš Trkola
3232Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3333Telč BJIMatěj Plunder
3434Budíkovice TRSDH Budíkovice
3535Netín ZRJan Kupka
3636Třeština SUVladimír Švub
3760Krotějov SportTAPatrik Baláž

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Benetice TRHonza Adamec
23Olešná HBHonza Adamec
34Plumlov PVHonza Adamec
45Pšánky HKHonza Adamec
56Budíkovice TRHonza Adamec
67Stará Říše JIHonza Adamec
78Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
89Bílovice UHHonza Adamec
910Budeč JHMichaela Černá
1011Ploukonice SMHonza Adamec
1112Štěměchy TRDaniela Šilhavá
1213Krasice - Prostějov  PVJiří Čech
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
09. 07. Mikulovice hřištěZN
09. 07. KyniceHB
09. 07. ZahnašoviceKM
09. 07. Horní KameniceDO
09. 07. VšekaryDO
09. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
09. 07. ŽďárBK
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Hasičský areál HolčoviceBR
09. 07. HabrovanyVY
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Budilov - dětiPT
09. 07. Poruba - Hřiště u výletištěPR
09. 07. BUDILOVPT
09. 07. VeseláVS
09. 07. BatelovJI
09. 07. RaspenavaLI
09. 07. Velké Pavlovice, fotbal.hřištěBV
09. 07. Nedašova LhotaZL
10. 07. Třeština (SU)SU
10. 07. ŠtítaryDO
10. 07. Velký OřechovZL
10. 07. MistřiceUH
15. 07. Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽZN
15. 07. Vidče hřiště SaharaVS
16. 07. Václavov u Bruntálu fot.hřistěBR
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. KámenHB
16. 07. KrchlebyDO
16. 07. MníšekJH
16. 07. RynárecPE
16. 07. NovosedlyST
16. 07. MrákotínJI
16. 07. KučerovVY
16. 07. Hodonice, hasičské hřiště DORZN
16. 07. ČernotínPR
16. 07. Velká LhotaVS
16. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
16. 07. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
16. 07. Bílovice (PV)PV
16. 07. Křištín - Areál SDHKT
16. 07. Nevšová - JLNSZL
17. 07. PravčiceKM
17. 07. LitovanyTR
17. 07. Prlov, areál (U Smrku)VS
17. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
23. 07. Lom u TachovaTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.