Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Krásnoveský pohár Kdy: 11. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Markéta Medviďová Telefon:  724 185 766
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Dubenec TUMartínek z Dubence
25Břehy MBPetr Zavrtálek
36Košťálov SMLenka Poloprutská
47Olešnice SMLukáš Marek
58Chyjice JCDavid Hrdý
69Jílové u Držkova JNMAD Matthew
710Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
811Obrubce MBVáclav Repš
912Sychrov MBMichaela Kuntošová
1013Pšánky HKJakub Doskočil
1114Dubenec TUDominik Mikeš
1215Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
1316Dobšín MBFilip Hájek
1417Malá Skála JNRadek Havelka
1518Kosmonosy MBJan Klimo
1619Jirkov JNMíra Berka
1720Renmotor Jinolice JCMiroslav Štěpánek
1821Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1923Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2024Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2125Veselá MBOlda Česák
2226Dneboh MBLukáš Danda
2327Frýdštejn JNMartin Bušek
2428Velké Hamry JNMAD Matthew
2529Krásná Ves MBJan Macoun
2630Těpeře JNAdam Vít

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov AMBMichaela Kuntošová
24Košťálov SMLenka Poloprutská
312Katusice MBDenisa Boháčková
413Sychrov BMBMichaela Kuntošová
514Jeřmanice LIIveta
615Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
716Dlouhá Ves RKPepa Malý
818Kosmonosy MBAneta Klimová
919Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.