Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Krásná Ves Kdy: 11. 05. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 05. 2019 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Příchovice JNJan Kupka
33Velké Hamry JNMAD Matthew
44Pěnčín JNJosef Císler
55Krásná Ves BMBFNC
66Hradčany LITomáš Marvan
77Mělník BlataMEnepřihlášen
88Karlinky LIJaroslav Vobecký
99Bystřice JCJan Košťák
1010Odolenovice JNJan Macháček
1111Těpeře JNMAD Matthew
1212Škodějov SMPetra Engelová
1313Jeřmanice LIJan Kühnel
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Záskalí LIhasici Bezaskovice
1616Frýdštejn JNJosef Hanuš
1718Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1819Nová Ves LILukáš Pokorný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Jeřmanice LIJan Kühnel
33Břehy MBTereza Kočová
45Dalešice JNDavid Beránek
56Mělník BlataMEDominika Pecháčková
67Zlatá Olešnice JNJan Kupka
78Raspenava LILuboš Roušal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčany LITomáš Marvan
22Roztoky u Semil SMFNC
33Smržovka ženyJNPetra Engelová
44Příchovice JNJan Kupka
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Smržovka mužiJNPetra Engelová
88Nová Ves LILukáš Pokorný
99Záskalí LIhasici Bezaskovice
1010Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1212Těpeře JNMAD Matthew
1313Odolenovice JNJan Macháček
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1616Bystřice JCJan Košťák
1717Raspenava LILuboš Roušal
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Dolní Sytová SMJiří Buchar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.