Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B) Kdy: 19. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Blanka Hansliková, SDH Kozmice Telefon:  731405785
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 09:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice OPJiří Hanslik
22Chlebičov OPJiří Bena
33Komárov OPJiří Hanslik
44Sádek OPJiří Hanslik
55Jeseník JEJiří Hanslik
66Prchalov NJJiří Hanslik
77Velké Hoštice OPJiří Bena
88Jamnice OPDominik
99Děhylov OPTomáš Kupka
1010Prchalov NJJiří Hanslik
1111Služovice OPDušan Baránek
1212Štěpánkovice OPVojtěch Feher
1313Odry NJzdenek bortl
1414Hněvošice OPRoman Štěpán
1515Svoboda OPLukáš Holík
1616Bolatice OPLenka
1717Starý Jičín NJTereza
1818Milostovice OPJaromír Volný
1920Dobroslavice DorostOPJiří Hanslik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Svoboda OPLukáš Holík
33Služovice OPDušan Baránek
44Malé Hoštice OPDominik
55Vávrovice OPMichaela Trojanová
66Bolatice OPLenka
77Milostovice OPVeronika
88Velké Hoštice OPLukáš Pluške
910Dobroslavice DorostOPJiří Hanslik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
15. 12. Cvičiště KojatínTR
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
29. 06. Nová DědinaKM
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.