Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B) Kdy: 19. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Blanka Hansliková, SDH Kozmice Telefon:  731405785
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 09:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice OPJiří Hanslik
22Chlebičov OPJiří Bena
33Komárov OPJiří Hanslik
44Sádek OPJiří Hanslik
55Jeseník JEJiří Hanslik
66Prchalov NJJiří Hanslik
77Velké Hoštice OPJiří Bena
88Jamnice OPDominik
99Děhylov OPTomáš Kupka
1010Prchalov NJJiří Hanslik
1111Služovice OPDušan Baránek
1212Štěpánkovice OPVojtěch Feher
1313Odry NJzdenek bortl
1414Hněvošice OPRoman Štěpán
1515Svoboda OPLukáš Holík
1616Bolatice OPLenka
1717Starý Jičín NJTereza
1818Milostovice OPJaromír Volný
1920Dobroslavice DorostOPJiří Hanslik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Svoboda OPLukáš Holík
33Služovice OPDušan Baránek
44Malé Hoštice OPDominik
55Vávrovice OPMichaela Trojanová
66Bolatice OPLenka
77Milostovice OPVeronika
88Velké Hoštice OPLukáš Pluške
910Dobroslavice DorostOPJiří Hanslik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.