Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 9. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 22. 09. 2018 08:00
Kontakt:   Šárka Žylová Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 09. 2018 08:00 Konec rezervace: 22. 09. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Břežany PZJan Trachta
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Ratenice KOJan Čáslava
44Štítary KOLída Voslářová
55Ovčáry KOGabriela Hovorková
66Kšely KOGabriela Hovorková
77Klučov AKOZdeněk Měřička
88Klučov BKOZdeněk Měřička
99Radovesnice I KOMarek Jandák
1010Horní Měcholupy ABJiří Markuci
1111Horní Kruty KOjarda
1212Bulánka KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Ovčáry AKOGabriela Hovorková
33Ovčáry BKOGabriela Hovorková
44Kšely KOGabriela Hovorková
55Zásmuky KOKarel Novák
66Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
77Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
1010Horní Měcholupy ABJiří Markuci

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Dobré Pole KOIveta Rysova
44Ratenice KOJan Čáslava
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Kšely KOGabriela Hovorková
88Modletice PHŠárka Žylová
99Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
1010Třebovle KOMarkéta Dvořáková
1111Klučov KOZdeněk Měřička
1212Nové Jirny PHjan siekel
1313Nové Jirny BPHjan siekel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
33Dobré Pole KOIveta Rysova
44Ratenice KOJan Čáslava
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Zibohlavy KOPetr Beneš
77Ovčáry AKOGabriela Hovorková
88Ovčáry BKOGabriela Hovorková
99Ovčáry CKOGabriela Hovorková
1010Kšely KOGabriela Hovorková
1111Křížkový Újezdec PHLída Voslářová
1212Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
1313Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
1414Klučov AKOZdeněk Měřička
1515Klučov BKOZdeněk Měřička
1616Nové Jirny PHjan siekel
1717Rostoklaty KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Doubek PHJaroslav Švehla
22Říčany PHDenisa Molinaro
33Ovčáry AKOGabriela Hovorková
44Ovčáry BKOGabriela Hovorková
55Třebovle KOMarkéta Dvořáková
66Rostoklaty AKOLída Voslářová
77Rostoklaty BKOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Tuchoraz KOPavla Šimůnková
33Kšely AKOGabriela Hovorková
44Kšely BKOGabriela Hovorková
55Modletice PHŠárka Žylová
66Třebovle KOMarkéta Dvořáková
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Horní Měcholupy ABLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zásmuky  Muži KOKarel Novák
22Lány dorostRALída Voslářová
33Sloup ml., st.PZBaďa
44Křížkový Újezdec Dorost, MužiPHJaroslav Švehla
55Zásmuky st. žáci, ml. žáciKOKarel Novák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.