Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Kostelec Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec TCPavel Krchlebak
22Strýčkovice mužiDOMarika Součková
33Křenovy DOMartin Hosl
44Srbice ZenyDOKateřina Komancová
55Ves Touškov PJMiroslav Baloun
66Stříbro TCRoman Jarabica
77Kostelec ŽenyTCPavel Pechát
88Štítary ŽenyDODenis Balounová
99Oplot mužiPJMarika Součková
1010Srbice MužiDODenis Balounová
1111Kostelec Muži BTCPavel Pechát
1212Štítary MužiDODenis Balounová
1313Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1414Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1515Mračnice DOVIKTOR Bosak
1616Horní Metelsko PanteřiDOTomáš Zverka
1717Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
1818Všekary DOSDH Všekary
1919Honezovice PJVendula Oberajtrová
2020Hradec Muži PJFrantišek Jaroš
2121Bystřice nad Úhlavou KTSDH Všekary
2222Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
2323Holýšov MužiDOMartin Zednik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.