Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž Kostelany Kdy: 08. 08. 2020 21:00
Kontakt:   Zdeněk Bršlica Telefon:  602679607
Začátek rezervace: 08. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 08. 08. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelany KMZdenek Bršlica
22Lukov ZLZdenek Bršlica
33Chvalnov KMDaniel Šušlík
44Loukov ŽenyKMmarta
55Vrchoslavice PVRadim Janečka
66Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
77Kokory PRBarbora Paráková
88Vrbka KMKryštof Pospíšil
99Přílepy KMBronislav Kutra
1010Křenovice PRTomáš Bálint
1111Bohuslavice u Zlína ŽenyZLVojtěch Stoklásek
1212Karolín ženyKMDenisa Najkrová
1313Račice AVYAntonín Hloušek
1414Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1515Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1616Račice BVYAntonín Hloušek
1717Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1818Chropyně KMVladislav Sedlařík
1919Bratřejov ŽenyZLKristýna Tomšová
2020Počenice MužiKMPavel Kunčar
2122Topolany BVYMichael Jičínský
2223Sulimov KMSvatopluk Minařík
2324Holešov ženyKMTáňa Kožíková
2425Horní Dubňany DukovanyZNAdam Čurda
2526Želeč PVMartin
2628Topolany AVYMichael Jičínský
2729Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2830Želeč ŽenyPVMartin
2931Pustiměř Ženy AVYMichal Vrba
3032Lhota muži ZLKristýna Tomšová
3133Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3234Vrbka BKMKryštof Pospíšil
3335Kněžpole UHPaja Abrhám
3436Topolany ŽenyVYJosef Šmíd
3537Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3638Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
3739Hoštice KMStanislav Župka
3840Pustiměř Ženy BVYMichal Vrba
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!TR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
29. 08. Park NalžovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.