Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Košťálovský pohár Kdy: 16. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková Telefon:  +420 732 566 239
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Koberovy JNTomáš Mašek
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Veselá MBOlda Česák
44Obrubce MBDavid Velát
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Tatobity SMmarek bárta
88Těpeře JNMAD Matthew
99Olešnice SMLukáš Marek
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Dobšín MBFilip Hájek
1515Dneboh MBOndřej Jirčák
1616Sychrov MBBarbora Křapková
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Pšánky HKJakub Doskočil
1925Jílové u Držkova JNLukáš
2029Podůlší BeckoJCLoumis
2130Zlatá Olešnice JNMichal Čermák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
33Kosmonosy MBJan Macoun
44Sychrov BMBBarbora Křapková
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Ploukonice SMEliška Bakešová
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Libuň JCHana Jarolímková
910Sychrov AMBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.