Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR+TFA 6.kolo BHL Kdy: 24. 07. 2021 13:00
Kontakt:   Stanislav Ševc Telefon:  603 597 157
Začátek rezervace: 10. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 23. 07. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
22Únanov ZNMarek Laitner
33Svatobořice HODavid Vodička
44Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
55Šaratice VYJan Jeřábek
66Rohatec HOMichal Matějíček
77Račice BVYAntonín Hloušek
88Hovorany HOSlavomír Lačňák
99Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
1010Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
1111Čeložnice HOMartin Šubrt
1212Račice AVYAntonín Hloušek
1313Šťáhlavice PJAntonín Kovářík
1414Velké Pavlovice BVAntonín Kovářík
1520Pasohlávky BOJaroslav Mandák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
22Kuželov HORoman Zálešák
34Hovorany HOJana Jetelinová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
23Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
36Hrubá Vrbka HOMatěj Mička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.