Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VIII. ročník O putovní pohár SDH Knínice Kdy: 16. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Jiří Jakubec Telefon:  725708739
Začátek rezervace: 21. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 15. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Knínice JILukáš Novák
22Kostníky TRMartin Puchnar
33Rácovice TROndřej Šťastný
44Knínice PS12JILukáš Novák
55Menhartice PS12TRPavel Ellinger
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Dešná BJHAleš Coufal
88Lesná TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
99Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1010Panské Dubenky JIFrantišek Janů
1111Rácovice PS 12TROndřej Šťastný
1212Dešná B,PS 12JHAleš Coufal
1313Lesná PS 12TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
1414Panské Dubenky PS 12JIFrantišek Janů
1515Žirovnice PEjakub
1616Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1717Blatnice TRSDH Blatnice
1818Bítovánky Ps 12TRJakub Navratil
1919Žirovnice Ps 12PEjakub
2020Římov TRTomáš Obůrka
2121Krasonice JILukáš Pivonka
2222Strachoňovice PS12JIJiří Líčka ml.
2323Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
2424Krahulov TRAlena Hekerlová
2526Mysletice JIStanislav Dolský
2650Bítovánky TRJakub Navratil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budeč ZenyJHVěra Křížová
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Kostníky TRDankaKa
44Bačice TRJitka Hutařová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.