Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kněžice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa Kdy: 16. 06. 2024 12:30
Kontakt:   SDH Kněžice Telefon:  +420723127796
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 12:30 Konec rezervace: 16. 06. 2024 12:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kněžice, Třebíč Jakub Picmaus
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Blatnice, Třebíč petr veleba
4. Heraltice, Třebíč Matěj Hroch
5. Budíkovice, Třebíč SDH Budíkovice
6. Pocoucov, Třebíč Josef Buďa
7. Výčapy, BTřebíč Ondřej Jeleček
8. Černín, Znojmo Jiří Veselý
9. Litovany, Třebíč Tomáš Juřena
10. Újezd, Znojmo Filip Krupica
11. Hrotovice, Třebíč David Potěšil
12. Police, BTřebíč Jaromir Filipsky
13. Vítonice, Znojmo Lukáš Fiala
14. Hvězdoňovice, Třebíč Viktorie Vidláková
15. Výčapy, Třebíč Ondřej Jeleček
16. Bransouze, Třebíč Martin Caha
17. Mikulovice, Znojmo Michael Kráčman
18. Hartvíkovice, Třebíč Tereza Samešová
19. Stařeč, Třebíč Adam Simandl
20. Čechtín, BTřebíč Marek Horký
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38. Příložany, Třebíč Jarda Blatný
39. Budíkovice, Třebíč SDH Budíkovice
40. Mikulovice, Znojmo Michal Urbánek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myslibořice, Třebíč Soňa Nováčková
2. Petrůvky, Třebíč Michaela Dvořáková
3. Markvartice, Třebíč Daniela Šilhavá
4. Výčapy, Třebíč Ondřej Jeleček
5. Bransouze, Třebíč Natálie Chaloupková
6. Pocoucov, Třebíč Josef Buďa
7. Krahulov, Třebíč Adéla Hekerlová
8. Svatoslav, Třebíč Jana Dočekalová
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Lipník, ATřebíč Valentýna Hanáková
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.