Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa Kdy: 20. 09. 2020 12:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 09. 2020 12:30 Konec rezervace: 20. 09. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kněžice TRRosťa Neuwirth
22Bransouze TRMartin Caha
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Dešná BJHAleš Coufal
55Myslibořice TRRoman Benda
66Černín ZNJiří Veselý
77Heraltice TRMatěj Hroch
88Budeč mužiJHMichaela Černá
99Čechtín TRLibor Tvarůžek
1010Kouty PTRJan Neuman
1111Police TRMichael Kráčman
1212Urbanov JILukáš Trkola
1313Čikov TROndřej Lukeš
1414Panská Lhota JIRichard Fejta
1515Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1616Čechtín BTRMája Horká
1717Plumlov PVRichard Soldan
1818Petrovice BTRMilan Picmaus
1919Lavičky juniořiZRŠimon Chalupa
2020Budíkovice TRSDH Budíkovice
2121Sokolí TRLudvík Tvarůžek
2226Litovany TRRobin Černý
2328Kamenice JILukáš Fiala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBViktorie Vidláková
22Kostníky TRJulie Křivanová
33Čechtín TRMája Horká
44Myslibořice TRRoman Benda
55Bransouze TRMichaela Dufková
66Budeč ženyJHMichaela Černá
77Nevcehle JISabina Maštalířová
88Výčapy TRHana Kučerová
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Štěměchy TRStanda
1111Benetice TRJan Neuman
1212Budišov TRŽaneta Slabá
1313Stařeč TRMarek Pokorný
1414Lavičky juniorkyZRŠimon Chalupa
1515Olešná HBTereza Pešoutová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.