Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

KAROLINKA- údolí Raťkov

Pozvánka | Obnovit
Kde: 55.ročník,Raťkovská Grapa Kdy: 27. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Vlastimil Gášek Telefon:  603182734
Začátek rezervace: 01. 07. 2024 01:00 Konec rezervace: 27. 07. 2024 01:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Karolinka Sklárny, Vsetín Vlastimil Gášek
2. Velké Karlovice, Vsetín Michal Drozd
3. Hájov, MužiNový Jičín Andrea Škultetyová
4. Bartovice, ŽenyOstrava-město Andrea Škultetyová
5. Karolinka Sklárny, Vsetín Vlastimil Gášek
6. Pitín, Uherské Hradiště Vlastimil Gášek
7. Velké Karlovice, Vsetín Michal Drozd
8. Bystřička, Vsetín Vlastimil Gášek
9. Bystré Janovice, Frýdek-Místek Mirek
10. Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek Vlastimil Gášek
11. Trojanovice, ANový Jičín Vlastimil Gášek
12. Hájov, HAPPY ženyNový Jičín Andrea Škultetyová
13. Pitín, BUherské Hradiště Vlastimil Gášek
14. Velké Karlovice, Vsetín Michal Drozd
15. Skalice, ženyFrýdek-Místek Adam Šalša
16. Vyšní Lhoty, BFrýdek-Místek Vlastimil Gášek
17. Frýdek, mužiFrýdek-Místek Adam Šalša
18. Skalice, mužiFrýdek-Místek Adam Šalša
19. Trojanovice, Nový Jičín Vlastimil Gášek
20. Fryčovice, Frýdek-Místek Filip Gróf
21. Valašská Polanka, MVsetín Petr m
22. Valašské Příkazy, Ženy Vsetín josef smolik
23. Ublo, Zlín Vlastimil Gášek
24. Kunčice pod Ondřejníkem, mužiFrýdek-Místek Michal Hanus
25. Hájov, ŽenyNový Jičín Lukáš
26. Dolní Bečva, ŽenyVsetín Dominik Babinec
27. Ublo, AZlín Vlastimil Gášek
28. Mikulůvka, Muži BVsetín Jiří Dančák
29. Vysoká, MužiPřerov Miroslav Žemla
30. Prostřední Bečva, Vsetín Jakub Mička
31. Všemina, Zlín Dzidza Dzidza
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.