Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Karolinka, údolí Raťkov Kdy: 24. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Vlastimil Gášek Telefon:  603182734
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 00:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolinka Sklárny mužiVSVlastimil Gášek
22Hájov ženy ANJVlastimil Gášek
33Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Makov ŽenyCAVlastimil Gášek
66Nedašov ZLJakub Vilímek
77Hájov mužiNJVlastimil Gášek
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Makov mužiCAVlastimil Gášek
1010Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
1111Nedašov veterániZLJakub Vilímek
1212Hájov veteráni ANJVlastimil Gášek
1313Hukovice MužiNJMartin Ondrůšek
1414Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
1515Odry Tosodry fireteamNJzdenek bortl
1616Hájov ženy BNJVlastimil Gášek
1717Hukovice ŽenyNJMartin Ondrůšek
1818Velké Karlovice veterániVSKarel taborsky
1919Hukovice VeterániNJMartin Ondrůšek
2020Hájov veteráni BNJVlastimil Gášek
2121Ublo VeterániZLjiri geržičák
2222Hájov Muži BNJLukáš
2323Vlčovice Veteráni NJPavel Kahánek
2424Ublo MužiZLjiri geržičák
2525Vizovice ženyZLVěra Lutonská
2626Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2727Ublo ŽenyZLjiri geržičák
2828Vizovice muži 35+ZLVěra Lutonská
2929Vidče ženyVSOldřich Knébl
3030Ublo Muži BZLjiri geržičák
3131Vidče veterániVSOldřich Knébl
3232Hrabové mužiBYVlastimil Gášek
3333Karolinka Sklárny veterániVSVlastimil Gášek
3434Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
3536Horný Kelčov muži BCAAdam Ježík
3637Vidče mužiVSVlastimil Gášek
3738Horný Kelčov muži ACAVlastimil Gášek
3839Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
3940Svoboda OPJakub Polomský
4041Hošťálková VSRoman Hlavatý
4142Hoštiná mužiPUPavol Galánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.