Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Karolín

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Karolín Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Daniel Ondra Telefon:  721 117 964
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Karolín, Kroměříž Martin Ondra
2. Dětkovice, Vyškov Martin Ondra
3. Prchalov, BNový Jičín Martin Ondra
4. Hrabůvka, Přerov Mishi
5. Zahnašovice, Kroměříž Mishi
6. Ludslavice, Kroměříž Mishi
7. Mladcová, Zlín Mishi
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Valšovice (Hranice VI), Přerov Mishi
10. Mistřice, Uherské Hradiště Mishi
11. Křenovice, Přerov Mishi
12. Radkova Lhota, Přerov Mishi
13. Čelechovice na Hané, Prostějov Martin Ondra
14. Roštění, Kroměříž Mishi
15. Mysločovice, Zlín Mishi
16. Radíkov, Přerov Mishi
17. Nová Dědina, Kroměříž Mishi
18. Lukov, Zlín Jan
19. Špičky, Přerov Štěpán Šindler
20. Vrbka, Kroměříž Kryštof Pospíšil
21. Čelechovice na Hané, Prostějov Jan Zelinka
22. Hoštice, Kroměříž Radoslav Gregor
23. Pravčice, BKroměříž Martin Masař
24. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
25. Louky, Zlín peca
26. Babice, Vsetín Petr Korábečný
27. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. -, volné pro pořadatele bez určení okresu Mishi
2. -, volné pro pořadatele bez určení okresu Mishi
3. Pravčice, BKroměříž Mishi
4. Zahnašovice, Kroměříž Mishi
5. Rymice, Kroměříž Mishi
6. Karolín, Kroměříž Mishi
7. Dětkovice, Vyškov Mishi
8. Pravčice, AKroměříž Mishi
9. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
10. Milotice nad Bečvou, Přerov Luboš Kopřiva
11. Olšovec, Přerov Magdaléna Hlavová
12. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.