Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál IVA URBÁNKA Kdy: 03. 07. 2020 21:30
Kontakt:   Dominika Mikulášková Telefon:  724338307
Začátek rezervace: 14. 06. 2020 18:00 Konec rezervace: 03. 07. 2020 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
22Široká Niva BRAntonín
33Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
66Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
77Široká Niva BRAntonín
88Zátor BRAntonín
99Skřipov OPDominik Bohdal
1010Velké Kunětice JERoman Varga
1111Světlá ŽenyBRMartin Král
1212Vraclávek MužiBRAndy Adamcová
1313Suchá Rudná BREdita Barčíková
1414Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1515Stará Ves BRMiroslava Paulerová
1616Široký Brod JERoman Muzikant
1717Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
1818Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1919Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Janovice BRpetr boxan
2222Vrbno pod Pradědem ženyBRDominika Mikulášková
2323Velká Bystřice OLvojtech majer
2424Břidličná Muži BRJaromir Pavlik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.