Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kamenice nad Lipou

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár města, noční soutěž, 2B Kdy: 22. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Heřmaneč, Jindřichův Hradec martin pecha
2. Rynárec, Pelhřimov Jan Šátek
3. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
4. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
5. Chválkov, Pelhřimov Vojta Šindelář
6. Strmilov, Jindřichův Hradec martin pecha
7. Božejovice, Tábor Jiří Mácha
8. Kaliště, Jihlava Vojta Šindelář
9. Batelov, Jihlava Standa Lávička
10. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
11. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Mirek Havlík
12. Sedlatice, AJihlava Vojtěch Šťastný
13. Nový Rychnov, Pelhřimov Jakub Novák
14. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
15. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
16. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
17. Kamenice nad Lipou, Pelhřimov Vojta Šindelář
18. Sedlatice, BJihlava Vojtěch Šťastný
19. Libkova Voda, Pelhřimov Pavel Kubů
20. Žirovnice, Pelhřimov jakub
21. Milíčov, Jihlava Filip Pech
22. Počátky, Pelhřimov Daniel Křížek
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kamenice nad Lipou, Pelhřimov Vojta Šindelář
2. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
3. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
4. Batelov, Jihlava Pavla Kaňkovská
5. Nová Včelnice, Jindřichův Hradec Pavlína Jirků
6. Dolní Cerekev, Jihlava Veronika Jelínková
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Zdešov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.