Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Kámen Kdy: 13. 07. 2024 12:00
Kontakt:   Michal Koubek Telefon:  +420 606 406 527
Začátek rezervace: 29. 06. 2024 12:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 12:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Golčův Jeníkov HBJiří Kubizňák
22Žižkovo Pole BHBHavlíčkobrodská liga v pú
33Dolní Jablonná  Maňura BHBMartin Pometlo
44Pohled HBHavlíčkobrodská liga v pú
55Lučice HBJan Prchal
66Milíčov JIStanda Lávička
77Žižkovo Pole DivadloHBHavlíčkobrodská liga v pú
88Petrovice HBJiří Kubizňák
99Světlá nad Sázavou BHBMartin Sustek
1010Lučice BHBMatěj Kohout
1111Stéblová PAPatrik Kučera
1212Žižkovo Pole CHBMichal Dohnal
1313Dolní Jablonná HBMartin Pometlo
1414Věž HBTomáš Liška
1515Kámen HBmichal koubek
1616Tis HBJiří Korel
1717Habry HBJan Prorok
1818Nová Ves u Světlé HBKateřina Stojanová
1919Srch PAJiří Panchártek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá ml.HBAdéla Hospodková
22Pohled HBHavlíčkobrodská liga v pú
33Kámen HBMartin Fikar
44Žižkovo Pole HBHavlíčkobrodská liga v pú
55Česká Bělá HBHavlíčkobrodská liga v pú
66Lučice HBJan Prchal
77Habry HBKlára Valová
88Herálec HBMíša Janoušková
99Stéblová PAPatrik Kučera
1010Nová Ves u Světlé HBKateřina Stojanová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dolní Jablonná MaňuráčciHBMartin Pometlo
23Habry 99HBMartin Fikar
34Veselý Žďár HBLenka Korejtková
45Herálec HBMíša Janoušková
56Lípa HBIvana Výborná
67Vilémov HBLucka Homolková
78Stéblová APAPatrik Kučera
89Pohled HBJakub Vašíček
910Nová Ves u Světlé HBKateřina Stojanová
1011Malčín HBVeronika Pazderková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.