Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Javořická noční soutěž, 2B Kdy: 13. 07. 2019 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kaliště JIVojta Šindelář
22Heřmaneč JHOndřej Pecha
33Milíčov JIFilip Pech
44Nový Rychnov PEJakub Novák
55Panské Dubenky JIVojta Šindelář
66Rynárec PEJan Šátek
77Žirovnice PEjakub
88Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
99Božejovice TAJiří Mácha
1010Markvarec JHOndřej Pecha
1111Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1212Choustník TASabina Šimečková
1313Sedlatice JIMartin Běhounek
1414Libkova Voda PEPavel Kubů
1515Boršov JIPetra Nečadová
1616Horní Pole JHMiroslav Švehla
1717Mysletice JIKarel Běhan
1818Sedlejov JIBlanka Pavlů
1919Dolní Němčice JHMirek Havlík
2020Batelov JIStanda Lávička
2121Strmilov JHMarek Přibyl
2222Počátky PEDaniel Křížek
2324Krasonice JILukáš Pivonka
2425Dešná BJHAleš Coufal
2530Sedlatice BJIMartin Běhounek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
22Choustník TASabina Šimečková
33Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
44Zdešov JHNikola Vašková
55Horní Pole JHVojta Šindelář
66Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
77Batelov JIPavla Kaňkovská
88Sedlejov JIBlanka Pavlů
910Boršov BJIPetra Nečadová
1011Lásenice JHHanka Straňáková
1112Horní Němčice JHPetr Volavka
1213Zajíčkov PEMichaela Hejdová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.