Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Mildy Pytlíka Kdy: 11. 11. 2017 10:00
Kontakt:   Miloslav Pytlík Telefon:  606 614 713
Začátek rezervace: 06. 09. 2017 12:00 Konec rezervace: 10. 11. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úněšov PSJosef
23Zahorčice KTTomáš Kolář
34Bolevec PMZdeněk Vykoupil
45Kostelec TCMiloslav Pytlik
56Chomutov ESOZ Chomutov ACVMiloslav Pytlik
67Neznašovy KTMartin Salamánek
78Nahý Újezdec TCMiloslav Pytlik
89Chrást PSJiří Fantiš
910Křelovice PSMiloslav Pytlik
1011Chomutov ESOZ Chomutov BCVMiloslav Pytlik
1112Stýskaly PSVáclav Švíka
1213Štěnovice PJMiloslav Pytlik
1314Tlučná PSMiloslav Pytlik
1415Litice PMMiloslav Pytlik
1516Příšov PSJitka Racková
1617* Sedliště-Miloslav Pytlik
1718Hradiště MUŽI APMSDH Hradiště
1819Mokrouše PJSDH Mokrouše
1920Božkov PMMartin Šůla
2022Vrhaveč KTVladislav Toman
2140Chotíkov PSSDH Chotikov

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Úněšov PSDenisa Joudalová
25Kostelec TCMiloslav Pytlik
36Zruč Plzeň-severPSKristina Klenovská
47Chotíkov PSMonča
58Bolevec PMZdeněk Vykoupil
69Chlum PJMiloslav Pytlik
710Tlučná PSMiloslav Pytlik
811Chválenice RETROPJKarel Nolč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.