Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jindřichov Kdy: 02. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Ladislav Biskup Telefon:  776 852 536
Začátek rezervace: 22. 06. 2016 09:30 Konec rezervace: 01. 07. 2016 15:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJjiljí Šimíček
22Zahnašovice KMJan Biskup
33Pravčice KMJan Biskup
44Mladcová ZLJan Biskup
55Bohuslávky PRJan Biskup
66Ústí PRJan Biskup
77Valšovice (Hranice VI) PRJan Biskup
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Hrabůvka PRHonza
1010Hranice PRJan Biskup
1111Malhotice PRLuboš Lehnert
1212Vysoká PRJan Biskup
1314Kunovice VSVít Kobliha
1415Opatovice PRDavid Roman
1516Olšovec PRpetr
1618Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1719Rychlov KMPetr Řeháček
1821Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1922Rouské PRMartin Čech
2023Babice VSDalibor Plesník
2124Špičky PRJan Biskup
2225Partutovice PRVeronika Cibulková
2326Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRSDH Špičky
22Opatovice PRJan Biskup
33Zahnašovice KMJan Biskup
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Kunovice VSVít Kobliha
66Paršovice PRTereza Růžičková
77Rychlov KMBarbora Švehlová
88Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
99Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1010Klokočí PRJan Biskup
1111Potštát PRJan Biskup
1212Drahotuše (Hranice IV) PRMonika Koutná
1313Partutovice PRVeronika Cibulková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.