Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jílovský pohár Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Michal Štěpán Telefon:  723614641
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova Comeback ŽenyJNPodkozákovská liga
22Smidary HKPodkozákovská liga
33Koberovy JNPodkozákovská liga
44Pěnčín JNJosef Císler
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Jirkov BJNPodkozákovská liga
77Zlatá Olešnice ŽenyJNPetra Černá
88Březová LIJirka Havlík
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Tanvald šumburkJNPodkozákovská liga
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Jirkov JNPodkozákovská liga
1313Veselá SMEliška Novotná
1414Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1515Chyjice JCDavid Hrdý
1616Jeřmanice Ženy LIKristýna Matějková
1717Hradčany LITomáš Najman
1818Valdice JCTomáš Mikšík
1919Košťálov SMLenka Poloprutská
2020Malá Skála JNRadek Havelka
2121Cetenov LIPetr Kováč
2222Veselá ženySMEliška Novotná
2323Břehy MBPetr Zavrtálek
2424Košťálov ženySMLenka Poloprutská
2525Škodějov SMMartin Briestenský
2626Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2727Smržovka ženyJNJan Sajewicz
2828Malá Skála Béčko, ženyJNNikola Hanyšová
2929Karlinky LISDH Karlinky
3030Olešnice SMTomáš Hajlich
3131Zlatá Olešnice JNPetra Černá
3232Velké Hamry HamrskaJNMartin Skalský
3350Jílové u Držkova JNPodkozákovská liga
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.