Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL Kdy: 26. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Lukáš Badin Telefon:  777 228 092
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
22Mikulovice ZNMichal Urbánek
33Moutnice BOTomáš Gargula
44Pasohlávky BVJakub Sirbu
55Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
66Tvrdonice BVZdeněk Salajka
77Šaratice VYJan Jeřábek
88Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
99Lesná ZNLuboš Svoboda
1010Černín ZNJiří Veselý
1111Lanžhot BVVít Kaňa
1212Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
1313Hovorany HOTom Vyhňák
1414Chvalovice ZNLukáš Badin
1516Hodějice VYAdam Cigánek
1617Police TRPavel
1718Dobřínsko ZNRadim Herout
1819Moutnice BBOPetr Josef Janoušek
1921Kobylí BVJakub Mazal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYDenisa Kežlínková
22Moutnice BOTomáš Gargula
33Miroslav ZNLukáš Badin
44Vedrovice ZNAneta Topičová
55Božice ZNDagmar Szabóová
66Poštorná BVLukáš Badin
77Miroslav BZNLukáš Badin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.