Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost Kdy: 25. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Lukáš Badin Telefon:  +420 777 228 092
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLucie Stiburkova
22Pasohlávky BOJaroslav Mandák
33Lanžhot BVVít Kaňa
44Mikulovice ZNMichal Urbánek
55Lesná ZNLuboš Svoboda
66Kobylí BVAntonín Kovářík
77Černín ZNJiří Veselý
88Únanov ZNMarek Laitner
99Police TRAleš Coufal
1010Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
1111Moutnice BOTomáš Gargula
1212Hovorany HOSlavomír Lačňák
1313Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
1414Dobřínsko BZNMartin Čech
1515Křenovice VYJan Mrázek
1616Dobřínsko ZNZdeněk Vančura
1717Tvrdonice BVZdeněk Salajka
1818Čeložnice HOMartin Šubrt
1925Šaratice VYJan Jeřábek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVAndrea Mrkosová
25Křenovice VYJan Mrázek
36Poštorná BVMarie Zahrádková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLucie Stiburkova
22Hovorany HOPavel Šurýn
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.