Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!! Kdy: 14. 10. 2017 11:00
Kontakt:   Pavel Lučan, Michal Straka Telefon:  606498080, 608876563
Začátek rezervace: 17. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 14. 10. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPPatrik Holuša
22Dolany OLPetr Holoubek
33Andělská Hora ValšovBRMichal Hajda
44Jeseník JEMichal Straka
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Maršíkov SUjan Vaculík
77Vlčnov Starý JičínNJLenka Kotulová
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Luboměř NJAdam Melichar
1010Bohuslavice SUMarek Pikart
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Milotice nad Opavou Můži BRPavel Bartoník
1313Vraclávek BRMichal Hajda
1414Třeština SULadislav Plechatý
1515Suchá Rudná BREdita Barčíková
1616Janovice BRpetrb boxan
1717Karlovice BREdita Barčíková
1818Jamnice OPDominik
1920Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPPatrik Holuša
22Bílý Potok ženyJEJiří Urban
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Široká Niva BRAntonín
56Malé Hoštice OPDominik
67Maršíkov SUjan Vaculík
78Karlovice BREdita Barčíková
89Janovice BRpetrb boxan
910Horní Benešov ženyBRLukáš Zahumenský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.