Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jesenice Kdy: 07. 08. 2022 10:00
Kontakt:   Michal Jiroušek Telefon:  734 809 995
Začátek rezervace: 25. 07. 2022 20:00 Konec rezervace: 06. 08. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nalžovice PBČHJ Nalžovice
22Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
33Skalice PBRadek Sobotka
44Smrkov ŽenyTAKateřina Macková
55Vranovice MužiPBStanislav Strnad
66Zalužany MužiPBJosef Mezek
77Jesenice BPBJesenice B
88Březnice Březnice PBMatěj Koňas
99Radíč PBLáďa
1010Broumy ŽenyBEKarel
1111Nahoruby BNJaromír
1212Křížkový Újezdec MužiPHAdam Rubeš
1313Zaječov MužiBELukáš Stehlík
1414Zalužany ŽenyPBJosef Mezek
1515Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř
1616Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1717Počepice mužiPBLukáš Pekárek
1818Tomice BNMartin Šípek
1919Broumy MužiBEKarel
2020Vranovice ženyPBTereza Pohanková
2122Křížkový Újezdec ŽenyPHAdam Rubeš
2223Zaječov ŽenyBELukáš Stehlík
2324Suchodol PBHelena Hejduková
2425Malé Přílepy ŽenyBEVendy Mala
2526Kňovice Kňovice-Hořetice ženyPBMiluše Trnková
2632Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř
2733Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2834Zahořany Holčiny :)PZPetr Kšána
2935Jesenice PBMichal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
27. 08. TučapyVY
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. HradčoviceUH
27. 08. JamniceOP
27. 08. ÚnanovZN
27. 08. Kostelec nad Černými lesyKO
27. 08. HaňoviceOL
27. 08. SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3BPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.