Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Aréna Jesenice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jesenice Kdy: 31. 07. 2021 12:00
Kontakt:   Michal Jiroušek Telefon:  734 809 995
Začátek rezervace: 19. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 30. 07. 2021 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Zalužany, mužiPříbram Josef Mezek
5. Zaječov, ŽenyBeroun Lukáš Stehlík
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Zahořany, Praha-západ Petr Kšána
8. Střezimíř, ŽenyBenešov René Holý
9. Vranovice, Peklo mužiPříbram Standa Strnad
10. Březnice, Muži Příbram Matěj Koňas
11. Nahoruby, MužiBenešov Jaromír
12. Zalužany, ženyPříbram Jana Hanusová
13. Martinice, ženyPříbram Kateřina Hrstková
14. Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Martin Lehovec
15. Radíč, Příbram Láďa
16. Dalovy, ženyBenešov Ivana Novotná
17. Oplot, MužiPlzeň-jih Marika Součková
18. Radětice, Příbram Radětice Vaci
19. Lužná, ženyRakovník Tereza Říhová
20. Zaječov, Muži BBeroun Lukáš Stehlík
21. Březnice, Ženy Příbram Matěj Koňas
22. Skalice, MužiPříbram Radek Sobotka
23. Jesenice, Příbram Michal
24. Střezimíř, KohoutiBenešov René Holý
25. Mokřice, MužiPříbram Pavel Podlipský
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31. Malé Přílepy, Beroun Vendy Mala
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35. Broumy, Beroun Lukáš Stehlík
36. Zaječov, MužiBeroun Lukáš Stehlík
37. Skalice, ženyPříbram SDH Skalice
38. Zahořany, ženyPraha-západ Petr Kšána
39. Sedlčany, Příbram Jarous Janský
40. Broumy, ŽenyBeroun Karel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.