Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jesenice Kdy: 02. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Michal Jiroušek Telefon:  734 809 995
Začátek rezervace: 20. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 01. 08. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Chářovice ŽenyBNMichal
23Záborná Lhota PBKamil Vondrák
34Zahořany PZPetr Kšána
45Nahoruby MužiBNJaromír
56Jesenice PBMichal
67Nalžovice PBČHJ Nalžovice
78Březnice Muži PBMatěj Koňas
89Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
910Lužná ženyRATereza Říhová
1011Skalice ženyPBSDH Skalice
1112Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
1213Broumy ŽenyBEKarel
1314Sedlčany PBJarous Janský
1415Zalužany ženyPBJana Hanusová
1516Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř
1617Křížkový Újezdec MužiPHOndřej Adam
1718Radíč PBLáďa
1819Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1920Malé Přílepy ModréBEKarel
2021Zahořany ženyPZPetr Kšána
2122Zaječov BELukáš Stehlík
2223Horní Měcholupy ABJan Roháč
2324Broumy MužiBEKarel
2425Střezimíř MužiBNSDH Střezimíř
2526Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
2627Skalice Muži PBRadek Sobotka
2728Mokřice Muži PBTomáš Novák
2829Chářovice BBNMichal
2930Bezděkov pod Třemšínem PBJakub Čermák
3038Jesenice BPBMichal
3139Zdislavice ŽenyBNMarie Kotová
3240Hlubyně PBJiří Novotný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!TR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.