Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár Barchanu Kdy: 14. 09. 2018 19:30
Kontakt:   Milan Šerka Telefon:  +420 604 305 788
Začátek rezervace: 14. 08. 2018 00:01 Konec rezervace: 14. 09. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JILukáš Pivonka
22Jemnice ŽenyTRJosef Karpíšek
33Budeč ZenyJHVěra Křížová
44Kostníky ženyTRDankaKa
55Strachoňovice JIJiří Líčka
67Lažínky TRRadka Bočková
78Jemnice TRJosef Karpíšek
89Budeč JHMatěj Šmahel
910Hornice TRAleš Bobu
1011Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1112Kostníky TRMartin Puchnar
1213Police TRPavel
1314Lhotice TRLaďa Jánský
1415Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1516Dešná BJHAleš Coufal
1617Chválkovice OLOndřej ŠAFAŘÍK
1718Římov TRTomáš Obůrka
1819Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1920Rácovice TROndřej Šťastný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.