Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 20. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 30. 04. 2018 12:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
22Vésky BUHTomáš Brhlík
33Nevšová ZLBronislav Lysák
44Hostětín UHPavel Hamšík
55Salaš UHMichal Janováč
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Mistřice UHPetr Kropáč
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Chvalnov KMDaniel Šušlík
1010Vřesovice HODavid Šňupík
1111Mladcová ZLLukáš Struška
1212Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
1313Jarošov BUHJiří Vyoral
1414Hradčovice UHVáclav Daněk
1515Tupesy UHJiří Vyoral
1616Ratiboř VSOndřej Bártek
1717Louky Muži ZLpeca

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHJiří Vyoral
22Slušovice ZLMonča
33Bílovice UHJiří Vyoral
44Velký Ořechov ZLZuzka
55Lipov HOMartina Šarová
66Šumice UHZbyněk Urubčík
77Tupesy UHJiří Vyoral
88Zborovice KMSDH Zborovice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.