Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 19. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 29. 04. 2019 07:00 Konec rezervace: 19. 05. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatobořice HODavid Vodička
22Vésky BUHTomáš Brhlík
33Mistřice UHPetr Kropáč
44Hradčovice UHRadek Hlaváč
55Chvalnov KMDaniel Šušlík
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Lukov ZLJan Drábek
88Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
99Pohořelice ZLTomáš Lapčík
1010Louky ZLpeca
1111Salaš UHMichal Janováč
1212Mladcová ZLLukáš Struška
1313Nevšová AZLPavel Pavelka
1414Jarošov BUHJiří Vyoral
1516Nevšová BZLPavel Pavelka
1617Tupesy UHPetr Janováč
1718Kněžpole UHDavid Volařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHKateřina Kutálková
22Bojkovice UHLucie Bartošová
33Bílovice UHLucie Markusová
44Pohořelice ZLJana Forbelská
55Tupesy UHPetr Janováč
66Lipov HOMartina Šarová
77Nětčice KMPetra Plachá
88Velký Ořechov ZLZuzka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. ČikovTR
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.