Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL Kdy: 13. 08. 2022 13:00
Kontakt:   Slavomír Lačňák Telefon:  724 731 482
Začátek rezervace: 30. 07. 2022 20:00 Konec rezervace: 12. 08. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hovorany HOLukáš Badin
22Svatobořice HODavid Vodička
33Milotice HOAndrea Řiháková
44Kobylí ABVAntonín Kovářík
55Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
66Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
77Pasohlávky BOJaroslav Mandák
88Velké Pavlovice BVJiří Ludvík
99Kobylí BBVAntonín Kovářík
1010Prušánky HOJosef Polách
1111Starovičky BVDavid Hanáček
1212Vřesovice HODavid Šňupík
1313Hovorany HOPavel Šurýn
1414Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
1516Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
1630Šaratice VYJan Jeřábek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hovorany HOJana Jetelinová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
24Velké Pavlovice BVMichal Procinger
35Perná BVPetr Maniš
46Hrubá Vrbka HOMatěj Mička
57Pasohlávky BOJaroslav Mandák
68Poštorná BVJiri Melion
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
27. 08. TučapyVY
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. HradčoviceUH
27. 08. JamniceOP
27. 08. ÚnanovZN
27. 08. Kostelec nad Černými lesyKO
27. 08. HaňoviceOL
27. 08. SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3BPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.