Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál mjr. Jana Červinky Kdy: 26. 05. 2018 20:00
Kontakt:   Jakub Dolák Telefon:  +420775500305
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 19:27 Konec rezervace: 25. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hostěrádky-Rešov AVYJakub Dolák
22Moutnice ŽENYBOJakub Dolák
33Hodějice ŽENYVYJakub Dolák
44Kuřim BBOJakub Dolák
55Hostěrádky-Rešov BVYJakub Dolák
66Tvarožná BOJakub Dolák
77Ivanovice na Hané ŽENYVYJakub Dolák
88Moutnice MUŽIBOJakub Dolák
99Hodějice MUŽIVYJakub Dolák
1010Šaratice MUŽIVYJakub Dolák
1111Radslavice ŽENYVYJakub Dolák
1212Tišnov BOJakub Dolák
1313Kuřim ŽENYBOJakub Dolák
1414Radslavice MUŽIVYJakub Dolák
1515Dražovice ženyVYKristýna Kachlíková
1616Šaratice KUŘIMVYJakub Dolák
1717Milešovice mužiVYJan Florián
1818Letonice Letonice MužiVYRadek Knesl
1919Topolany VYJakub Dolák
2021Milešovice ženy VYJan Florián
2122Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2224Habrovany VYJan Meitner
2326Kučerov VYSDH Kučerov
2427Lesná ZNLuboš Svoboda
2528Újezd u Brna BOJakub Dolák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.