Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál 2022 Kdy: 24. 09. 2022 11:00
Kontakt:   Jan Vlček Telefon:  606676179
Začátek rezervace: 04. 01. 2022 11:00 Konec rezervace: 23. 09. 2022 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn MužiDOJan Vlček
22Újezd Muži DOOndřej Černý
33Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
44Vidice Muži DOVáclav Voráč
55Hluboká Ženy, PS12DOVaclav Milfort
66Meclov ŽenyDOSimona Vlasáková
77Mochtín MužiKTJakub Houba
88Zahorčice KTJosef Kolář
99Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
1010Vidice Ženy DOVáclav Voráč
1111Hluboká Muži, PS12DOVaclav Milfort
1212Čermná Muži PS12DOVeronika Bártová
1313Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1414Mračnice MužiDOJan Vlček
1515Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
1616Kostelec ŽenyTCNatálie Brichzínová
1717Srbice MužiDODavid Staníček
1818Blížejov PS12 mixDOZbyněk Levý
1919Česká Kubice ženyDOJana Baarová
2020Kostelec MužiTCNatálie Brichzínová
2121Oplot MužiPJTomáš
2222Nová Ves Muži DOMichal Hudec
2323Kvíčovice Muži sportDOJan Vlček
2424Horní Metelsko Panteři DOPetr Zverka
2525Holýšov DOVojtěch Hrubant

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
22Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
33Štítary Ženy DOMartina Hradecká
44Vidice ŽenyDOMilena Jankovská
55Březí ženyDONikola Malíková
66Osvračín ŽenyDOMarek Hřebec
77Meclov ZenyDOSimona Vlasáková
88Hluboká ŽenyDOJan Vlček
99Česká Kubice ŽenyDOJan Vlček
1010Kostelec ŽenyTCJan Vlček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ps12DONikola Malíková
22Štítary PS12DOMartina Hradecká
33Hluboká Ženy PS - 12DOJan Vlček
44Kdyně Muži PS - 12DOJan Vlček
55Hluboká Muži PS - 12DOJan Vlček
66Čermná PS - 12 DOJan Vlček
77Blížejov PS - 12 DOJan Vlček
89Podražnice PS-12DOJan Vlček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
21. 05. RadimoviceLI
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
29. 07. LanžovTU
29. 07. MeziříčkoZR
30. 07. Radostín nad OslavouZR
05. 08. MokroušePJ
05. 08. Milotice nad BečvouPR
06. 08. BukováPJ
12. 08. Malá SkálaJN
12. 08. RobčicePJ
12. 08. ZbraslavBO
13. 08. ÚněticePJ
19. 08. JirkovJN
19. 08. StýskalyPS
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Újezd - HřištěDO
20. 08. NevřeňPS
26. 08. PěnčínJN
26. 08. PartutovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.