Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vzpomínkový memoriál 2020 Kdy: 26. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Jan Vlček Telefon:  606676179
Začátek rezervace: 04. 04. 2020 20:00 Konec rezervace: 24. 09. 2020 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
22Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
33Újezd sport muži.DOOndřej Černý
44Oplot MužiPJMarika Součková
55Štítary ŽenyDODenis Balounová
66Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
77Milavče ženy, sportDOAneta Královcová
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Horní Kamenice MužiDOJakub Valenta
1010Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
1111Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
1213Blížejov Muži ADOZbyněk Levý
1314Mračnice Muži sportDOJan Vlček
1415Milavče Sport mužiDOJan Zíka
1516Hluboká Ženy, PS12DOVaclav Milfort
1617Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1718Vranovice Peklo muži sportPBStanda Strnad
1819Blížejov Muži BDOZbyněk Levý
1920Hluboká Muži, PS12DOVaclav Milfort
2021Štítary muži B DOMiroslav Žáček
2122Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
2223Meclov ženyDONikola Malíková
2324Hluboká Muži D, PS12DOVaclav Milfort
2425Blížejov ženy PS12DOZbyněk Levý
2526Zahorčice KTJosef Kolář
2627Mochtín MužiKTJakub Houba
2728Hadrava ženyKTKateřina Kinská
2829Chrást PSJiří Fantiš
2930Křelovice PS12PSJiří Pecuš
3031Srbice muži DODavid Staníček
3132Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 04. Pasečnice - hřištěDO
08. 05. Hradec u stodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
19. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Veselá, Fotbalové HřištěZL
26. 06. Vranín, hasič. areál U HavranaTR
03. 07. StýskalyPS
04. 07. NevřeňPS
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. MochtínKT
07. 08. StrýčkoviceDO
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
28. 08. Štítary - Areál SDHDO
29. 08. Fotbalové hřiště TlumačovDO
04. 09. ŽákavaPJ
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.