Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo VČHL Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Černčice NAVeronika Borůvková
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Dubenec TUVeronika Borůvková
46Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
57Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Dolní Třešňovec UOPetr Jirásek
810Bystřec AUOVeronika Borůvková
911Česká Rybná UOPetr Jirásek
1012Trnov RKVeronika Borůvková
1113Bošín UOFerda
1214Pšánky HKVeronika Borůvková
1315Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1416Myštěves HKVeronika Borůvková
1517Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1618Letohrad Kunčice BUOVeronika Borůvková
1719Černovír UOMatouš Zachař
1820Zderaz ACRVeronika Borůvková
1922Letohrad Kunčice DUOVeronika Borůvková
2024Letohrad JeleniUOVeronika Borůvková
2126Bašnice JCVeronika Borůvková
2228Záchlumí UOVeronika Borůvková
2330Lanšperk UOpetr
2431Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2532Třebihošť TUMartin

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Myštěves  HKVeronika Borůvková
55Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
66Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
77Dlouhoňovice UOMartin Hynek
88Nepomuky  UOVeronika Borůvková
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov  RKVeronika Borůvková
1111Mistrovice UORomana Dolečková
1212Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1420Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.